برترین عکس ها

لینکدونی

آرشیو موضوعی

پربازدید ترین مطالب

آرشیو

لینکستان

خوشگل ترین زن بازیگر

صفحات جانبییک نگهبان فداکار افغانی در تهران سینه ای دزد را با چاقو درید+عکس

یک نگهبان از خودگذشته افغانی ساختمان نیمه کاره در تهران،

 دزدی را که برای سرقت وارد ساختمان شده بود با ضربات چاقو از پای درآورد!

یک کارگر جوان افغانی که نگهبان ساختمان نیمه مخروبه در تهران بود پس از ورود دزد آهن آلات به ساختمان نیمه کاره و اقدام به دزدی ابتدا داد و فریاد و سرو صدا راه انداخت اما زمانی که دزد، قصد کشتنش را کرد متقابلا دست به کار شد و با ضربات چاقو دزد مهاجم را از پای در آورد.

اما افسوس و صد افسوس که برخی سایتهای هرز و ماجرا جو، برای پربازدید کردن سایت خود، این از خود گذشتگی و فدا کاری آن جوان شجاع و با شهامت را، به ایرانی کشی افغانی در تهران تعبیر کرده عنوان داغ و هیجان انگیز برای آن گذاشته اند تا هر ایرانی که چشمش به عنوان بیافتد روی آن کلیک کند. آن سایت هرز عنوانی را که برای این فداکاری و صداقت یک کارگر نگهبان افغانی که تا پای جان برای نگهداری اموال صاحب کار خود ایستاده است این عنوان است"مرد افغان سحرگاهان سینه ای یک ایرانی را باچاقو درید+عکس" اما گزارشی را که نشر کرده همان گزارشی است که حکایت از قتل یک سارق در آخر شب توسط یک کارگر نگهبان افغانی است اما سایتهای معتبر و پربازدیدی مثل سایت تابناک که یکی از پربازدید ترین و آزاد ترین سایتهای ایران است این ماجرا را با عنوان خیلی هوشمندانه و منصفانه نشر کرده است عنوان سایت تابناک برای کشته شدن سارق آهن آلات توسط نگهبان افغانی
 در تهران این است" کشته شدن سارق توسط نگهبان ساختمان".
 من نمی دانم آن سایتهای هرز که برای بالابردن آمار بازدید خود دست به هر نوع سوژه سازی و هیاهوی پوچ زده میلیاردها ساعت وقت جوانهای ایرانی و تمام فارسی زبانان را بیهوده تلف می کنند و چه بسا با اینگونه سوژه سازیها حتی موجب ریختن خونهای بناحق می شوند فردای قیامت چه پاسخی در برابر خالق یکتا و وجود نازنین رسول الله ص وتمامی اهل بیت عصمت و طهارتش ع و همه اولیای الهی ع خواهند داشت؟
آیا اینگونه کارها دقیقا مصداق همان آیه شریفه نیست که " الفتنة اشد من القتل" یعنی گناه فتنه و نفاق بین مسلمانان شدید تر از گناه قتل است؟!
یقینا اینگونه سایتهای هرز و بی محتوا در همین دنیا نیز هیجگونه موفقیت و درآمد مادی نخواهد داشت زیرا دراین زمانه دیگر مردم زرنگ شده اند و هیجکسی به تبلیغات فریبنده و فروشگاههای نا مطمئن اینگونه سایتها توجهی نخواهد کرد و ریسک خریدهای نا معلوم از اینگونه سایتهای نامعتبر را به عهده نخواهد گرفت.
اکنون تفصیل ماجرای کشته شدن یک دذد توسط یک کارگر جان نثار نگهبان
افغانی در تهران را که در سایت تابناک نشر شده بخوانید:

نگهبان ساختمان نیمه‌کاره‌ای که با ضربات چاقو سارق آهن‌آلات را به قتل رسانده بود، توسط ماموران پلیس دستگیر شد.

به گزارش مردم سالاری، در ساعت 5:30 روز چهاردهم خردادماه سال‌جاری از طریق مركز فوریت‌های پلیسی 110 وقوع یك فقره درگیری در خیابان میثم ـ خیابان حسینی ـ كوچه صاحب‌الزمان(عج) به كلانتری114 غیاثی اعلام شد .

با حضور مأموران كلانتری مشخص شد فردی به نام «احمد . م» ( 38 ساله ) غرق در خون بر روی زمین افتاده و فرد دیگری به نام «داود . ص» ( 24ساله ) و تبعه کشور افغانستان، در فاصله چند متری از احمد با داشتن سلاح سرد در دست قرار دارد.

مأموران با مشاهده صحنه قصد دستگیری داود را داشتند که وی با تهدید سلاح سرد عنوان کرد که در صورت نزدیک شدن مأموران با آنها درگیر و نهایتا اقدام به خودکشی خواهد کرد؛ با توجه به حساسیت موضوع، واحدهای کمکی در محل حاضر و «داوود» در یک عملیات غافلگیرانه و قبل از هرگونه امکان استفاده از سلاح سرد، دستگیر و احمد نیز بلافاصله به بیمارستان منتقل شد . با وجود انجام اقدامات درمانی، احمد به علت شدت جراحت‌های وارده فوت می‌کند؛ بلافاصله پرونده با موضوع «قتل عمد» تشکیل و به دستور شعبه دوم بازپرسی دادسرای ناحیه 27 تهران، پرونده جهت رسیدگی تخصصی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

با آغاز رسیدگی به پرونده، داود در اظهارات اولیه به کارآگاهان گفت: مقتول می‌خواست از ساختمان نیمه کاره ای که من در آن نگهبان بودم اقدام به سرقت آهن آلات کند که من با او درگیر شدم؛ من هیچ نقشی در مرگش نداشتم و او به خاطر زمین خوردن فوت کرده است . با توجه به اظهارات اولیه متهم مبنی بر عدم هرگونه ارتکاب جنایت و در شرایطی که دلایل و مدارک از جمله نظریه پزشکی قانونی نشان از ارتکاب جنایت با جسم تیز و برنده داشت و مأموران کلانتری نیز متهم را به همراه چاقوی خون آلود دستگیر کرده بودند، با این وجود کارآگاهان با مراجعه به محل جنایت به تحقیق از شاهدان صحنه جنایت پرداختند .

تمامی‌شاهدان صحنه جنایت عنوان داشتند که متهم را در حالیکه بر روی سینه مقتول نشسته بود، در حال زدنِ ضربات چاقو به بدن مقتول مشاهده کرده اند؛ یکی از شاهدان در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: ابتدا صدای داد و بیداد و فریاد شنیدم؛‌ داخل کوچه را از پنجره نگاه کردم؛ اول چیزی ندیدم اما یک لحظه مقتول را دیدم که از ساختمان نیمه کاره به بیرون پرید و متهم نیز با چاقو وی را دنبال کرد؛ وقتی مقتول زمین خورد، متهم با چاقویی که در دست داشت به وی حمله ور شد و روی سینه اش نشست و در حالیکه مقتول درخواست کمک کرده بود، قاتل شروع به زدن ضربات چاقو به وی کرد؛ در حالیکه بسیار ترسیده بودم، بلافاصله به 110 زنگ زدم.

در شرایطی که «داود» در اظهارات اولیه منکر هرگونه ارتکاب جنایت شده بود، اما با توجه به دلایل، مدارک و اظهارات شاهدان صحنه جنایت و .... به ناچار لب به اعتراف گشود و به ارتکاب جنایت اعتراف کرد اما همچنان مدعی شد که مقتول قصد سرقت آهن آلات از ساختمان نیمه کاره را داشته است.

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، در ادامه اعلام این خبر با اشاره به کشف خودرو نیسان متعلق به مقتول در نزدیکی محل جنایت و همچنین تست مثبت الکل در خون متهم، گفت: «با توجه به اعترافات صریح متهم مبنی بر ارتکاب جنایت، قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس محترم صادر و متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی و همچنین بررسی صحت اظهارات، در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است ». (پایان گزارش تابناک: http://www.tabnak.ir/fa/mobile/324716)

کارگر افغانی درتهران که دذد مهاجم را با چاقو کشت

نکته های که از این گزارش برداشت می شود: افغانی چاقو کش نیست افغانی در برابر حمله دذد مهاجم مجبور به دفاع از خود و اموال صاحب کار خود شده است. نگوییم کشته شدن یک ایرانی توسط یک افغانی چاقو کش در تهران، بگوییم کشته شدن یک سارق اواخر شب توسط یک نگهبان از خود گذشته افغانی در تهران، نگهبان افغانی در تهران برای حفظ اموال صاحب کار ایرانی خود تا پای جان ایستاد. صد آفرین بر شجاعت و صداقت کارگر نگهبان افغانی در تهران که برای حفظ اموال صاحب کار خود حتی از جان شیرینش نیز گذشت و اقدام به درگیری با دذد حرفه ای کرد.
عجیب است که یکی از دوستانم می گفت این افغانی بیچاره هم لابد کم داشته که برای حراست از اموال صاحب کار ایرانی خود تا این حد خطر کرده است. درحالیکه همان همسایه های ایرانی اش وقتی سروصدا و فریادهای دذد،دذد این افغانی نگهبان را می شنوند هیجگونه کمک و عکس العملی نشان نمی دهند بلکه تنها وقتی پلیس به صحنه می آیند فورا شهادت می دهند که این گارگر افغانی آن ایرانی را کشت. اما اینکه آن ایرانی دذد بوده و این کارگرافغانی مجبور به دفاع از خود و اموال صاحب کار خود شده است را که اکنون می گوید؟ تازه برخی رسانه های هرز هم اقدام به سوژه سازی از این موضوع برعلیه یک مشت کارگرافغانی مهاجر می کنند چون دیواری کوتاه تر از ما پیدا نمی توانند!
شاید خیلی از برادران ایرانی هم که این گزارش را همینجا می خوانند هرگز نگویند یک نگهبان کار گر صادق و شجاع افغانی یک دذد خطرناک را از پای درآورد بلکه شاید نظرهای زیادی برعلیه من همراه با چاشنی فحشهای آبدار تقدیم بنده و تمام افغانی های کارگر بکنند.
یادآوری: دوستان! هرگز در برابر دذد و زور گیرکوتاه نیایید و غیرت افغانی و مردانگی خودرا مثل داود جان به نمایش بگذارید اما اگر راههای میانبر و قانونی برای دفاع از خود داشته باشید به راههای دیگر هیجوقت متوسل نشوید.
راستی دوستان ایرانی اگر مایل به کسب اطلاعات درست و موثق در باره مهاجرین افغانی درایران و خلق و خوی آنان باشند حتما به این منبع خیلی معتبر و جامع و درجه یک مراجعه نمایند تا کمی با نژاد و مذهب و دیگر خصوصیات افغانی های مهاجر در ایران بیشتر آشنا شوند.

ضیا
چهارشنبه 31 تیر 1394 02:01 ب.ظ
من امیدوارم که حقه این بنده خدا ضایع نشه
امرالله
یکشنبه 17 اسفند 1393 01:11 ق.ظ
دمت گرم رفیق نوکرتم به والله
زمان
یکشنبه 26 آبان 1392 09:48 ب.ظ
از این کارها بسیااست ولی متاسفانه در روزنامه ها فقط از جرائم افغانیها ذکر میشود آنهم با آب وتاب فراوان
ولی از اهدای عضو یک افغانی یادی نمیشود
جمعه 12 مهر 1392 09:21 ب.ظ
دمت گرم رفیق خوب کاری کردی شجاعت یک افغانی
جاوید
پنجشنبه 28 شهریور 1392 06:16 ب.ظ
افرین بر مردان شجاع افغان که در جبهه و امنیت بر خفاشان شب همیشه و همه جاه تاخته و می تازند.
محسن ایرانی
پنجشنبه 27 تیر 1392 10:00 ب.ظ
ما باید دست به دست هم دهیم تا ناسیوتالیسم پارسی را گسترش دهیم. درود بر افغانستان، تاجیکستان و ایران
آواره
شنبه 8 تیر 1392 08:09 ق.ظ
متاسفانه همیشه برتری طلبی های و گرایش های نژاد پرستانه مانع این می شود كه انسان حقیقت را درك كرده و به درستی قضاوت كند كه این حس در برادران ایرانی بسیار حاد است.

http://s4.picofile.com/file/8173014792/funny.gif


مطالب و عکسهای جالب پیشنهادی
http://avazak.ir/Java/yahoo/Avazak.ir127.gifزیبایی بیش از حد این دختران خوشگل موجب حواس پرتی تماشاچیان فوتبال شد+عکسhttp://avazak.ir/Java/yahoo/Avazak.ir127.gif 
 • زورگیری دختران برای ازدواج+عکس
 • عکس جالب از سینه و ران کاملا برهنه بدون سانسور
 • عکسهای برگزیده نشنال‌جئوگرافی در سال 2013
 • عکس جالب از تفریح احمدی نژاد با دوستانش
 • خنده دارترین عکس احمدی نژاد و اوباما!
 • یک گربه تا چه حد می تواند شیطون باشد+آخرخنده
 • جدیدترین عکسهای جنیفر لوپز در نیویورک
 • عکس جالب بروسلی در شب عروسی کنار همسرش
 • تجاوز جنسی چهار زن شرور به یک مرد!!
 • زیباترین زن از دیدگاه دانشمندان+عکس
 • عکس گوگوش با حجاب کامل ایرانی
 • خنده دارترین کاریکاتور دخترخانمهای گل
 • بعضی کنسرتها دختران را اینگونه دیوانه می کنند!! + عکس
 • خوابگاه هزاران دختر در شو لباس!!+عکس
 • آرایشگر جنیفر لوپز راز زیبایی او را لو داد+عکس قبل و بعد از آرایش
 • اعدام واقعی بازیگر زن معروف حین صحنه فیلم برداری
 • خطاهای دید شگفت انگیز که شمارا تکان می دهد!
 • میلیاردرهای جهان در کدام تفریحگاهها پول شانرا خرج می کنند؟+عکس
 • عکسهای دیدنی جنیفر لوپز در جشن تولد رئیس جمهور
  دوعکس خیلی جالب از دو رئیس جمهور ایران
  خنده دارترین عکس گارد تشریفات
  عکس تفریح جالب یک دختر زیبای افغانستان در شهرکابل
  دختری بی حجاب در صدا و سیمای ایران!+عکس
  قدرت باور نکردنی زنان در هدف گیری!+عکس
  فوتبال در میان دود و آتش+عکس
  عکس خنده دار از نزدیکی یک مرد افغانی و خانم خارجی【ツ】
  عکسهای خیلی آموزنده و عبرت انگیز
  کاریکاتور رابطه کرم حلزون و گونه های ناز!
  شعری طنزی که اینترنت ایران را برانگیخت【ツ】
  درد سراین خانم برای حمامش دیدنی است+عکس
  عکسهای یک عروسی با شکوه اما خیلی عجیب!
  جدید ترین جوکهای خنده دار
  زیبای خفته!+عکس
  دو چهره خیلی خیلی متفاوت از یک بازیگر ایرانی!+عکس
  بیبینی دلت آب می شه!!+عکس
  خنده دار ترین همایش زنانه【ツ】
  عکس سربریده دختر 18ساله+خیلی دردناک!!
  گلچین عکسهای زیباترین بازیگران زن کره ای
  شیرین کاری دیدنی یک دختر نابغه ورزش+عکس!
  در یک اقدام بی سابقه زن معترض عربستانی برهنه شد+عکس
  دختر با غیرت و خانم عصبانی!
  نمایش شگفت انگیز و دیدنی
  عکس یک خانم با کلاس+اما خیلی خنده دار
  دختر مصنوعی که با لبخندش شمارا شیفته می کند!+عکس
  جالب ترین عکسهای طراحی شده با فتوشاپ
  عکسهای جالبتر و جذابتر در صفحات بعدی

  خوش تیپ ترین دختران افغانستان+عکس  درباره وبلاگ

  زیباترین، جالب ترین،خنده دارترین و به معنی واقعی برترین عکسهای دیدنی جهان رایگان تقدیم می شودツ
  از صفحات بعدی وبلاگ حتما دیدن کنید عکس های خفن باحال جدید و دیدنی خواهید یافت. شک داری امتحانش آسان است؛تنها یک کلیک تا دیدن عکسهای جالبناک فاصله داری! ๏̮͡๏
  مدیر وبلاگ : admin -

  آخرین پست ها

  جستجو

  نویسندگان


  ترنم زیبایی بی نهایت


  شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic